סינמרקט חיפה 2017 - עבודה בתהליך

פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה
סינמרקט - תחרות עבודה בתהליך, בשלבי עותק עבודה

תקנון
1. מטרת הסינמרקט לקדם הקולנוע העלילתי הישראלי בשווקי העולם וליצור קשרים בין מפיקים ישראלים למפיצים וסוכני מכירות בינלאומיים.

2. הסינמרקט מעניק הזדמנות לסרט ישראלי להשלמת פוסטפרודקשן במענק ייחודי של שירותי מעבדה לעותק ראשון, על פי מפרט אשר יתפרסם מדי שנה ובחסות מעבדה מקצועית. ב2017 החסות תינתן על ידי מעבדת THE POST REPUBLIC גרמניה בסך עד 20,000 יורו.

3. מועמדות תוגש על ידי חברות הפקה/מפיקים פעילים תושבי ישראל בשלב הסרט של עותק עבודה (כ-80 דקות) אשר מועמדים לצאת לאקרנים תוך שנה.

4. השתתפות בסינמרקט חיפה מחייבת היוצרים להשתתף בהקרנת עותק העבודה בחיפה על פי תהליכי הסינמרקט. ההקרנה בקבוצה קטנה ומיועדת לדיון בסרט ובאפשרויות ההפצה שלו.

5. הגשה על פי קול קורא ועל פי הנחיות בתאריך הייעודי:
יש להגיש טופס מועמדות מלא וחתום.
יש להגיש עותק עבודה על פי מפרט טכני שיתפרסם. רצוי קובץ לצפייה.
יש להגיש פירוט חבילת היוצרים, קורות חיים של היוצרים הבכירים.
יש להגיש תכנית עסקית בסיסית, שותפים נוספים, תקציב, תכנית הפצה בסיסית וקהל יעד.

6. מענק השלמת הסרט בחסות ובאחריות מעבדות THE POST REPUBLIC על פי מפרט וסיכום עם נציגי המעבדה. ,תהליכי עבודת ההשלמה יבוצעו בין נציגי הסרט לנציגי המעבדה.

7. וועדת המיון של פסטיבל הסרטים הבינלאומי וסינמרקט חיפה תמיין הסרטים לקראת הפסטיבל ותודיע למועמדים הסופיים על המשך התהליך. פסטיבל הסרטים הבינלאומי וסינמרקט חיפה משאירים לעצמם את הזכות לבחור בכל פרוייקט הנראה להם מתאים על פי ראות עיניהם. אין ולא תהיה למגיש/מגישים כל תלונה, טענה או תביעה מכל סוג שהוא בהקשר לבחירה או לתהליך בכל שלב שהוא.

8. סרט זוכה ישלב קרדיט בכותרות הסרט "זוכה סינמרקט חיפה – עבודה בתהליך בפסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה 2017" מענק השלמת פוסטפרודקשן בחסות THE POST REPUBLIC GERMANY.

WINNER OF CINEMARKET HAIFA 2017 AT THE HAIFA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL – POSTPRODUCTION GRANT BY THE POST REPUBLIC GERMANY

לטופס הרשמה לחץ כאן

ההרשמה פתוחה עד לתאריך ה-20/08/17