צוות הפסטיבל

החברה לאמנות תרבות וספורט חיפה בע"מ
חברי מועצת המנהלים

מר יעקב פינגולד - יו"ר
מר רוני בן חיים
גב' גלית גרנות
גב' ביאטריס כץ רוזן
מר אליהו לנדאו
מר שמשון עידו
ד"ר תחייה עשת
מר יוסי שלום
מר חיים פרג

הנהלת הפסטיבל
ראש העיר ויו"ר הפסטיבל: מר יונה יהב
מנכ"ל אתו"ס: עו"ד יגאל זאבי
מנהלת אמנותית: פנינה בלייר
סמנכ"ל כספים: רו"ח אירנה ויסבך
סמנכ"ל תפעול ומפיק ראשי: שרון לוגסי

צוות הפסטיבל
ועדת רפרטואר: פנינה בלייר, ירון שמיר, גדעון בכמן
עוזרת לוועדת רפרטואר: ענת נטל

תיאום תוכנית אמנותית, עריכת הקטלוג וכתיבת טקסטים עברית ואנגלית: עמליה רוזן
תיאום אירועים מיוחדים, עריכת האינסרט ומודעות לעיתונות: ירון שמיר

אוצר תכנית סינמה ארט: דיוויד דארסי
עריכה והפקת כנסים בינ"ל: רות לב ארי
שולחנות בינלאומיים: גיתית וינר-אריה
הנחיה: ירון זליג, עודד גרובר

אוצר קולנוע בינ"ל קצר: אנריקו ואנוצ'י

מנהלנית הפסטיבל ומפיקת תחרויות הקולנוע הישראלי: טלי דגן
הפקת אירועי חוץ ושוק אומנים: נעמה אלטשולר
הפקת רצועת דוקולינריה: אדוה שי, נעמה אלטשולר

תיאום הפקה: גלית רוזן, מורן הויזליך-פלד
עוזר אמנותי: אביחי צרפתי

הפקת טקס הפתיחה: חנה יון

פיקוח מערך טכני: אבישי כפיר
תיאום תנועת סרטים: אדוה שי, אייל שי

ניהול דפוס ופרסום: שרון וולמן עובדיה
ריכוז ניו-מדיה: שי ארנון
ריכוז מדיה דיגיטלית: דפנה לוי
הזנת תוכן אתר אינטרנט: אושר אלמוג

תיאום אירוח חו"ל: דלפין ארקס
בתי מלון: שרי בריס
מערך הזמנות: תמר שפר
עוזרת מערך הזמנות: הילה בן-שושן

אחראית צוותי שיפוט: נוגית אלטשולר
ריכוז צוותי שיפוט חו"ל: סלבה גרינברג
ריכוז צוותי שיפוט קולנוע ישראלי: נעם פופר

יחסי ציבור: דורית חורדי, הדס שפירא
עוזרת יחסי ציבור: ענת גולן
תיאום מדיה בינ"ל: שרונה לופט

רכז מכירות פסטיבל: טל גוטרמן
אחראי משמרת קופות: שלי ליפה, אפי קליין, אינה ולדובסקי, אסיה גרושקו

שירות לקוחות: כריסטינה זמליאנסקי
עוזרת הפקה אירועי חוץ: יעל מנור
עוזרת הפקה תחרות הקולנוע הישראלי: עמית עברי
הגהות: מיה רדי
עוזרות הפקה: עינת טמיר, לירון רוזן
מודיעין: שירה מור,  שיר פולסקי


פרסום ועיצוב גרפי: לם-מרגלית שפי
פרסום דיגיטלי: B-WAY DIGITAL
תכנון וביצוע אתר אינטרנט: טייקו אינטראקטיב בע"מ
צילום סטילס: גלית רוזן
צילום וידאו: רמת יוחנן


משרדי אתו"ס
חשבת שכר ועוזרת הפקה למפיק הפסטיבל: מירי כרמון
הנהלת חשבונות: אילנה אמשלום, מאיה גריאני, יהודית בוסקילה
ניהול מערך מכירות: דימה אארוב
מזכירת ההנהלה ועוזרת לענייני חוזים: אסתי חמו
מזכירת ההנהלה: מירה פלג
אחראי מחשוב: ליאוניד שכטמן
קב"ט אתו"ס ראשי: יוסי כהן
ע. רכש ולוגיסטיקה: ניסים ברמוחה
ריכוז אמנים: יוסי ג'מאל
אחראי מניה שוחט: עודד אייל
אחראי אירועי גן האם: שי רזיאל
ריכוז רישוי עסקים: שי רזיאל ולימור מרמור
מח' מכירות: רחל נגר, מיכל שקל, רבקה יוחאי
רכז מדיה אתו"ס: דוד כהן

אודיטוריום ורפפורט
ניהול אגף אולמות: ראובן אפרתי
מנהלת אדמיניסטרטיבית אגף אולמות: אורלי סביון
כניסת אמנים: חזי נגר וגנדי קוסטובצקי
צוות האודיטוריום ורפפורט: איגור קורשבר, יורי אלכסנדרובסקי, מיכאל ליולייב, ולדימיר אפסוב
צוות אחזקה: אירנה ציבה, מרינה גוזון, אילנה סטולר, טטיאנה גרישב, לאוניד וינר

סינמטק חיפה
מנהל הסינמטק: אבישי כפיר
מנהלת אדמיניסטרטיבית: סיון גל
מנהלת תוכן: נוגית אלטשולר
חינוך: טלי דגן
סדרנים: רון אביב, זיו שושני, יובל בר, עדן פרחובניק

בית הכט
מנהלת: חנה יון
עוזרת אדמיניסטרטיבית: לאה פרחובניק
צוות: ארקדי פינקלשטיין, סמיון אגרסט ולנטינה ולדובסקי

קריגר
צוות קריגר: דוד בן דוד, דני כץ, אנדריי שופולניק
צוות אחזקה: אירנה קולקוב, אלה קונדרצ'וק

צוות טכני
ניהול טכני: גנדי ספקטור
תרגום דיגיטלי: עמי וינטר, דיגיטייטל בע"מ
מקרינים: אלכס צ'ודנובסקי, בוריס אארוב, יובל קרפף, רוברט ספקטור, גל לזרוביץ, דאפי כץ, מיכאל יעקובוביץ', אסף מרק-רייך, אילון מורג

יעוץ משפטי
עו"ד יעקב גילת, עו"ד רן בראייר