תודות

תודות
פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-32 חיפה מודה לאישים ולגופים שסייעו בארגונו:

• עיריית חיפה
ראש העיר חיפה: יונה יהב; סגני ראש העיר וחברי מועצת העיר
גדי מרגלית, מנכ"ל העירייה; ג'אקי ואקים, גזבר העירייה; ברכה סלע, מזכיר העיר;
דוד לוריא, ראש מנהל תפעול; אילנה טרוק, ראש מערכת חת"ר; אורי בלום, מנהל אגף תרבות; צחי טרנו, מנהל אגף פרסום דוברות והסברה וראש מנהלת העיר התחתית; אור דורון, דוברת העירייה; רוני גרוסמן, סימונה יוגב - דוברות עיריית חיפה; טלי כרמון, ראש לשכת רה"ע ועוזרת רה"ע; נמרוד שיין, עוזר בכיר לרה"ע

• דירקטוריון אתו"ס – החברה לאמנות, תרבות וספורט חיפה בע"מ
יעקב פינגולד – יו"ר, רוני בן חיים, גלית גרנות, ביאטריס כץ רוזן, אליהו לנדאו, שמשון עידו, ד"ר תחייה עשת, יוסי שלום, חיים פרג

• קרן תרבות חיפה
יונה יהב, ראש העיר חיפה, יו"ר הנהלת קרן תרבות חיפה
ברכה סלע, מ"מ יו"ר הנהלת קרן תרבות חיפה
אביבה שפיגלשטיין, מנהלת קרן תרבות חיפה
• העמותה לתיירות חיפה
יו"ר, סגנית ראה"ע הגב' יוליה שטראים, סמנכ"ל: רונית עקיבא, מנהלת אופרציה: אורטל סלמן

• הרשות לקליטת עלייה חיפה
יו"ר, סגנית ראה"ע הגב' יוליה שטראים; מנכ"ל, שי פישל

• משרד התרבות והספורט
שרת התרבות והספורט: ח"כ (תא"ל במיל') מירי רגב
מנכ"ל המשרד: יוסי שרעבי
יו"ר המועצה הישראלית לקולנוע: פרופ' דוד אלכסנדר; מנהלת המחלקה והמועצה לקולנוע: אתי כהן; חברי המועצה הישראלית לקולנוע.
שירות הסרטים הישראלי: דנה גובי, פאני מרדכי, דפנה בנימיני

• משרד החוץ
ראש האגף לקשרי תרבות ומדע: רפי גמזו
עופרה בן-יעקב, ראש מחלקת אמנויות
ורד הלר, אורי אמיתי, יאיר נבו, מחלקת קולנוע

• משרד התיירות
שר התיירות: יריב לוין
מנכ"ל משרד התיירות: אמיר הלוי
מינהל תקינה תפעול ואיכות השירות: אהובה זקן, אילנה דרורי, ג'ורדנה רוזמן

• המשרד לשיתוף פעולה אזורי

משרד החינוך הפיקוח על התקשורת והקולנוע: דורית באלין, עדן צולי, איבנה רטנר; מגמות טכנולוגיות תקשורת: יוסי בר דוד, גיא הנדלמן; yes רון אילון, דנה שטרן, אופיר רבינוביץ', דגנית אטיאס- גיגי, גיא לביא, מור אלדר, יקי ז'אק, דנה מורג, מור לאור, עמיחי מטיאס; HOT יורם מוקדי, מירית טובי, גיא לוי, מיכל ריבלין, קרן בר לב; ערוץ 8 רינת קליין, עידית פנקס, דורית הסל; ערוץ 10 יוסי ורשבסקי, מנכ"ל; זיוית דוידוביץ, ציפי ביידר, מור טרגר דלריה; רשות השידור – הטלוויזיה הישראלית איתי לנדסברג–נבו, מנהל מחלקת תעודה; גל"צ מולי שפירא, מחלקת תרבות; רשת ב' חיים אדור קול ישראל מחלקת תרבות; קרן הקולנוע הישראלי כתריאל שחורי, דוד ליפקינד, אביטל בקרמן, חיה נסטוביץ'; קרן יהושע רבינוביץ – פרויקט קולנוע גיורא עיני, יואב אברמוביץ; הקרן החדשה לקולנוע ולטלוויזיה דורית ענבר, אוראל טורנר, רון גולדמן, מיטל קרופניק, אירית שמרת; קרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה גדעון גנני, ניבה מנדלבליט; קרן גשר לקולנוע רב תרבותי זיו נווה, אורית אברמוביץ, ליז שרם, לירון בנזגידה, מרים בן יוסף, שרון שמיר; איגוד המפיקים ענת אסולין, יפעת פרסטלניק; איגוד הבמאים יריב הורוביץ, חגית רייכל, טל ארדיטי; איגוד התסריטאים עמית ליאור, ליאור תמאם, צילה לוי; איגוד העורכים יצחק צחייק, יונתן שקדי; פורום היוצרים הדוקומנטריים אסנת טרבלסי, יו"ר הפורום וחברי ההנהלה, יפעת זר-סט; האקדמיה הישראלית לקולנוע מוש דנון, דנה בלנקשטיין כהן; אסיפא ישראל צביקה אורן; אולפני ג'אנגלסאונד ניצן דנון; אופוס פוסטפרודקשן גיל מיטרני; ביה"ס סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה רנן שור, מיכל סיני, דברה פיקסלר, עקיבא טבת, טומי המר; החוג לקולנוע אוניברסיטת תל אביב ירון בלוך, יוסף פיצ'חדזה; ביה"ס מעלה לקולנוע ולטלוויזיה נטע אריאל, קייטי גרין; המדרשה לאמנות בית ברל דן מוג'ה, שי בלנק; מכללת ספיר ד"ר אבנר פיינגלרנט, אוריאנה בן אבא; מנשר לאמנות, בי"ס גבוה ומרכז תרבות עודד ידעיה, דיויד נוי, יונתן שלמון, מיה זיידמן; בצלאל אקדמיה לאמנות ולעיצוב פרופ' דודו מזח, טל קנטור; המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה פרופ' דוד אלכסנדר, ירון שין (Jewboy); בתי קולנוע לב, תל אביב נורית ואיז'ו שני, גיא שני, ירון כפתורי, מיה רבן, מיכל שומן, נגה ינאי; יונייטד קינג משה אדרי, לאון אדרי, לירון אדרי, אבי אדרי, אביטל רוזן, עפר נעים; גלובוס מקס דורית ישי, אפי ליפשיץ, רויטל צורדקר, ירון שלמוני; פורום פילם משה (מוקי) גרידינגר, שרי גרידינגר, איילת ניר, הדר אבולעפיה, כרמל רבינוביץ, אריה ברק, מיכל טסלר, אילנה נוזיק, פזית אלדר, יעל קריבוי, אמבר גפני; סרטי נחשון נצחונה ואפרים גלעד, רונית גלעד-הרמן, שאולי בסקינד, רונית בן נתן, גיל גלעד; עדן סינמה קרולין בונה; קולנוע חדש דניאל מלמד; סרטי שפירא דאליה שפירא; סרטי שובל מיכאל שוילי ז״ל, בני שוילי, אלכס שוילי; צ'ינמה איטליה דן מוג'ה, רוני פאלוס; צוותי מיון טובה אשר, טל ברדה, נועה ברמן-הרצברג, ערן ברק, אלון גרבוז, פטי הוכמן, אמנון זלאיט, ירון זליג, הדר מורג, איבון מיקלוש, סתיו מרום, ניר נאמן, אור סיגולי, דניאל סיון, נעם פנחס, אלעד קידן , אורי קלאוזנר, ג'ולי שלז; DHL ישראלTNT ישראלרשת מלונות דן חיפה עדי מאור, מנכ"ל מלונות דן איזור הצפון, עטיה עשמאווי, מנהל מלון דן פנורמה חיפה, יעל לונדון, מנהלת מכירות מלונות דן בחיפה; מוניות חורבדיגיטל ויז'ןסטימצקיסמסונג ישראל טל בן שלומי, מנהל תוכן ואפליקציות; STEAMER טל הרינג, שירין אנלן, עדי לביא; DocVR אודי בן אריה, ערן שפירא, אפרת כהן; Primack Najari Studio גל פרימק נג'רי.

 

• תודה מיוחדת
אבי לרנר – ניו אימאג' מילניום, לוס אנג'לס
שמעון רוט
הלן שומן
אברהם פרחי ותמי ליאון – UCM - אפיקים מאוחדים סרטים
בני ואלכס שוילי – סרטי שובל
משפחת לוין
פילם איטליה – מכון לוצ'ה צ'ינה צ'יטה