צוות הפסטיבל 2023
דירקטוריון
מר יעקב נפתלי פינגולד – יו"ר
מר מרדכי מיכאל אלפר - חבר
ד"ר אור ברק - חברה
מר דוד לוריא - חבר
מר שמשון עידו - חבר
מר לזר קפלון - חבר
עו"ד טל שרון – חברה
הנהלת הפסטיבל
נשיאת כבוד, אוצרת "במבט אישי": פנינה בלייר
מנכ"ל אתו"ס: עו"ד יגאל זאבי
מנהל אמנותי פסטיבל הסרטים ומנהל הסינמטק: ירון שמיר
סמנכ"ל תפעול ומפיק ראשי: שרון לוגסי
סמנכ"ל כספים: רו"ח אירנה ויסבך
צוות
ועדת רפרטואר: ירון שמיר, פנינה בלייר, ד"ר נוגית אלטשולר, אורון שמיר, עינת רודמן, יערה עוזרי
עורכת קטלוג מקוצר וכתיבת טקסטים בעברית ואנגלית: עמליה רוזן
עריכת האינסרט: עמליה רוזן
הגהות: יוסי טל
עורכת ומנחה אירועי תעשיה וכנסים בינלאומיים: רות לב ארי
מתאמת אירועי תעשיה: איריס לנצ'יאנו
מנהלת תחרויות הקולנוע הישראלי: נוגית אלטשולר
מפיק תחרויות הקולנוע הישראלי: אמיתי פניני
לקטורים קולנוע עלילתי ישראלי: פנינה בלייר, ירון שמיר, נוגית אלטשולר, אורון שמיר, יערה עוזרי
לקטורים קולנוע תיעודי ישראלי: יסמין קיני, אורית אופיר רונאל, יולי כהן, בנימין פרידנברג, דניאל בן מיור, אבי וייסבלאי
לקטורים קולנוע קצר ישראלי: תום גולדווסר, אייל אמיר, שירלי נדה מיכאלביץ', טל אלקיים, שירה מישר, אייל צדיק, נעמה שוחט, עדי מוזס, יותם כסלו
לקטורים אנימציה: בן מולינה, עינת רודמן
רכזת שופטים תחרויות קולנוע ישראלי: אור אנגל
רכזת שופטים תחרויות קולנוע בינלאומי: נעמה צ'רניץ'
ריכוז של תחומים ופרויקטים ליד מנהל הפסטיבל: יוקי בן שאול
הפקת אירועים מיוחדים, אירועי תעשיה: נעמה אלטשולר
הפקת אירועי חוצות: הגר אזו"ב אינשטיין, שי רזיאל, עדי מילר, לימור מרמור
עריכה והפקת רצועת קולינריה: נעמה אלטשולר
הנחיית הרצועה הקולינרית: הילה אלפרט
תיאום הפקה: הגר אזו"ב אינשטיין
תיאום מחלקת אמנות: הדר שושני
מנהלת תנועת סרטים: אורית לוי
מתאמי תנועת סרטים: רוברט ספקטור, אורי דביר
מנהלת פרסום ומדיה: שרון וולמן - עובדיה
מתאמת תכנית הפסטיבל: אורית לוי
עריכת סרטים, מדיה דיגיטלית ואחראיות אתר הפסטיבל: עינת רודמן, רוני זאדה
תוכן דיגיטלי: הדס בן ארצי
יחסי ציבור: דורית חורדי, אפרת גורמן
תיאום מלונות: מירי כרמון
אחראית אורחי חו"ל: בתאל ישראל
ניהול חוזים, חדר מצב ומערך הזמנות: כריסטינה רבקין
מערך הזמנות: אופיר לוי
עוזרת סמנכ"ל תפעול ומפיק ראשי: עדי מילר
ניהול מערך מכירות: דימה אארוב
מערך מכירות: טל גוטרמן, שני אלון
מחלקת מכירות: אלה בר-נחמוב, מיכל שקל, פרחה עמר, רבקה יוחאי, רות אן בלורי, גל שאמיס, גל כהן, אביה בוסקילה, אורטל נייר, בר לוי, ליאור בן חיים, אלין קילן, דוד אסלניאן
פרסום ועיצוב גרפי: מכטינגר
פרסום דיגיטלי: Modus
תכנון וביצוע אתר אינטרנט: טייקו אינטראקטיב בע"מ
תוכנת מכירת כרטיסים: סמארטיקטס בע"מ
צילום סטילס: זיו עמר, יוסף הירש, ניסים טויטו
צילום וידאו: יוסי קמעו
צוות טכני
ניהול ופיקוח מערך טכני: גנדי ספקטור
תרגום דיגיטלי: עמי וינטר- דיגיטייטל בע"מ, רוי פיטלוק- רויאל טייטלס
מקרינים: עופר בורנשטיין, יובל שמסינס, עדן והב, אורי דביר, יגאל ספקטור, יובל קרפפ, איילון מורג, מיכאל יעקובוביץ
משרדי אתו"ס
חשבת שכר: מירי כרמון
הנהלת חשבונות: אילנה אמשלום, מאיה גריאני, יהודית בוסקילה
ראש לשכת מנכ"ל ועוזרת לענייני חוזים: מירה פלג
מנהלת משאבי אנוש: כריסטינה רבקין
מנהלת פרסום ומדיה: שרון וולמן - עובדיה
אחראי מחשוב: לאוניד שכטמן
קב"ט אתו"ס ראשי: יוסי כהן
ע. לוגיסטיקה: ניסים ברמוחה
רישוי עסקים: שי רזיאל, לימור מרמור
סינמטק חיפה
מנהל הסינמטק: ירון שמיר
מנהלת אמנותית: ד"ר נוגית אלטשולר
מנהלת אדמיניסטרטיבית: אורית לוי
מנהלת תכניות חינוך: הדר שושני
עיצוב ומדיה דיגיטלית: עינת רודמן, רוני זאדה
סדרנים: עינת שוורץ, נוי הינדין, סוזנה לוטם, תומר פז, טל זיסמן, מאיה כהן, תומר נתניאל, אפרת צורף
אגף אולמות (אודיטוריום, רפפורט, בית הכט, קריגר)
מנהל אולמות (טכני): ראובן אפרתי
מנהלת שיבוץ וניהול פעילות האולמות: קמה קוז'יקרו
כניסת אמנים: חזי נגר, ארקדי פינקלשטיין
צוות האודיטוריום ורפפורט: ברק צרפתי, איגור קורשבר, יורי אלכסנדרובסקי, ולדימיר אפסוב, דוד בן דוד, לידור האוזנר
צוות אחזקה: ולנטינה ולדובסקי, לאוניד וינר, ולנטינה ולדובסקי, אלה קונדרסיוק, צליל שר
יעוץ משפטי
עו"ד יעקב גילת, עו"ד רן בראייר
רואי חשבון
BDO זיו האפט